Adapazarı İlaçlama Firması

Adapazarı İlaçlama Firması Ev, Konut İlaçlama

Evlerimiz hayatımızın en önemli kısmını geçirdiğimiz yaşam alanlarımızdır. Bu sebeple evlerimizin sağlıklı ve temiz olmasını isteriz. Ancak evlerimizde bazen istenmeyen misafirler olabiliyor. hiç kimse evinde böcek fare ya da herhangi bir haşereyi görmek istemez. Ev ilaçlama dükkan ilaçlama ya da apartman ilaçlama bireysel olarak yapıldığında maalesef sonuç vermemektedir. özellikle piyasada satılan elektronik haşere kovucu vb çözümlerin işe yaramadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Hamam böceklerinin radyasyona dayanıklı olduğu göz önünde bulundurulursa bu tür çözümlerinin işe yaramayacağı zaten ortadadır. Evimizde böcek gördüğümüzde ilk yapmamız gereken bir ilaçlama firmasından profesyonel destek almaktır. Çünkü işini iyi yapan bir ilaçlama şirketi, hangi haşereye hangi ilacı kullanacağını bilir. O zaman yapılması gereken doğru ilaçlama firmasını seçmektir. Herhangi bir ilaçlama firmasının sorununuzu çözeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü İlaçlama uzmanlık gerektiren bir iştir. İlaçlama firmasının sağlık bakanlığından onaylı olması gerekli tüm eğitimleri almış uzman personelinin olması mühendis, veteriner gibi akademik deneyimi olan personellere sahip olması gerekir. Bunun için ilaçlama firması seçmeden önce firmanın izinlerini ve belgelerini kontrol etmeniz gerekir. Bursa Teknik ilaçlama olarak, evinizdeki haşereler için kalıcı çözümler üretiyoruz.

Evlerimizde en sık karşılaştığımız haşereler Hamam böceği kene, çiyan, akrep, fare, pire, sivrisinek, tahtakurusu, karınca, tatarcık, kırkayak, kertenkele… tüm haşere türlerinde deneyimli personelimizle uygun periyodlarda evleriniz jel ilaçlama ya da sıvı ilaçlama yapılarak ilaçlanır kemirgenler için ilaçlamanın dışında farklı çözüm yöntemlerimiz de bulunmaktadır.

Adapazarı İlaçlama Firması Apartman, Bina İlaçlama

Apartman ilaçlama çok daha geniş bir alana yapılacağından uygun miktarda ilaç kullanılmalıdır. Doğru ilaçlar uygun miktarda gerekli periyotlarla ilaçlama yapıldığında apartmanın tamamı ilaçlanacağı için apartman içinde bulunan daireler için daha kalıcı çözümler sağlanır. Çünkü haşereler diğer evlerde tekrar ilaçlama yapılan eve girebilmektedir. bu bakımdan doğru aralıklarla apartman ilaçlatmak ev ilaçlatmaktan çok daha akıllıca bir tutum olacaktır. Ancak apartmandaki herkes ilaçlama yaptırma taraftarı değilse sadece evinizi ilaçlatabilirsiniz bunun için ilaçlama firmanızı uyarmanız gerekir böylece gerekli tedbirler ilaçlama firması tarafından alınacaktır. Bina ilaçlaması yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. mesele ilaçlama doğru yerden başlamalı doğru sıklıkla doğru ilaçlar kullanılmalıdır. sinek için kullanılan ilacı hamam böceği ya da tahta kurusu için kullanırsanız sonuç alamazsınız.

Adapazarı İlaçlama Firması Bahçe İlaçlama

Bahçelerimiz hem besin hem de dinlenme ihtiyacımızı karşıladığımız ve bakımına özen gösterdiğimiz yerlerin başında gelir. Sürekli içlerinde olduğumuz veya sadece dinlenmek için gittiğimiz bahçeler birçok haşerenin, kemirgenin ve böceğin evi haline gelmektedir. Örneğin, karınca, çekirge, kertenkele ve kırkayak gibi hayvanlar özellikle bahçede yetiştirilen ürünler ile beslenebildikleri için bahçenize büyük zararlar verirler. Ayrıca, zehirli veya zehirsiz yılan, akrep ve örümcek gibi hayvanlarında rahatça bahçelerimizde yaşayıp, üreyebilmesi insan sağlığı açısından gerçekten çok tehlikelidir.

Adapazarı İlaçlama Firması Ofis, İşyeri İlaçlama

Ofisler ve işyerleri müşterilerimizi kabul ettiğimiz yerlerdir. İşyerlerinin temiz görünmesi ve hijyenik olması son derece önemlidir. Çünkü ofise gelenler ilk görüşte sizle çalışıp çalışmayacaklarına dair kararlarını verirler. etrafta böceklerin gezdiği bir iş yerinde kimse olmak istemez. İşyerlerinde ve ofislerde en çok karşımıza çıkan böcekler kalorifer böcekleri, hamam böcekleri, fareler, meyve sinekleri, tatarcık, sivrisinek ve karasinekler çok görülür. Dolayısıyla ofis ilaçlaması yaptırmak işyeri ilaçlatmak son derece önemlidir. Ofisinizin ilaçlamasından önce fizibilte çalışması yapılmalıdır. önce işyerinde ne tür bir böcek sorunu olduğu teşhis edilir. eğer kemirgen sorunu varsa analiz yapılır. İşyeri sahibine sorular sorulur. ofisin büyüklüğüne göre ilaç hazırlanır. İlaçlama firması tüm soruların cevaplarını aldıktan sonra uygun ilaçları hazırlar ve gerekli dozda kullanır böylece ofis ilaçlama işlemi başarıya ulaşacaktır. Bir çok ilaçlama firması ilaçlama servisi vermeden önce müşteriye sorular sormaz ve tüm haşerelere aynı ilacı kullanır bu tür tavırlar haşere sorununun çözülmesini engeller. Çünkü her böcek için ayrı ayrı ilaçlar vardır. işyeri ilaçlama hakkında fiyat almak ve daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Adapazarı İlaçlama Firması Gıda Tesisi İlaçlama

Gıda maddesi satan üreten yerlerin ilaçlama yaptırması yasal bir zorunluluktur. Tarım Bakanlığının 30 Mart 2005 tarih ve 25771 sayı ile Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Gıda ve Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin piyasa gözetimi, kontrolü ve denetimi ile iş yeri sorumluklarına dair yönetmelik gereğince işletmenizin haşere mücadele ve kontrol işlemlerinin ruhsatlı ilaçlama firmalarına yaptırılması gerekmektedir.

Gıda işletmeleri, lokanta kafe ya da restoranlar haşereler için son derece güzel yaşam alanlarıdır. Çünkü böyle yerler hem sıcak hem nemli ortamlardır. bu tür haşere ya da kemirgen sorunu yaşıyorsanız Bursa Teknik ilaçlama olarak sizi sağlık bakanlığından onaylı firmamız ve ilaçlarımızla haşere sorununuzdan kurtarıyoruz.

Adapazarı İlaçlama Firması, Okul İlaçlama

Adapazarı İlaçlama Firması Okullar çocuklarımızı emanet ettiğimiz son derece önemli yerlerdir. Okulların ve kantinlerin belli periyotlarla ilaçlanması sağlık bakanlığının emridir.Bu noktada okul ilaçlaması ve kantin ilaçlaması yaptırmak için yıllık sözleşme yapmanız gerekir. okullar devlet kurumları olduğu için iskontolu fiyatlarla okul ve kantin ilaçlaması yapmaktayız daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Adapazarı İlaçlama Firması, Otel İlaçlama

Otel ya da pansiyonlar belki haşereler konusundan en hassas olması gereken işletmelerdir. Misafir ağırlayan bu işletmeler için haşereler doğrudan müşteri kaybı anlamına gelir. Otellerde müşteriler için yemek çıkarılır yani hem yemek üretimi hem de yemek atıkları fareler ve kemirgenler için muhteşem birer besin kaynağıdır. Ayrıca geniş otel binalarında bol miktardaki besinler haşere ve fareler için çok iyi yaşam alanları sunmuş olurlar. Böyle bir durumda ortaya çıkan haşereler müşterilerin odasında ortaya çıkarsa doğrudan itibar ve güven kaybına sebep olur! oteller çok geniş yayılım alanlarına sahip oldukları için her ilaçlama firması otel ilaçlamasının üstesinden gelemez bu noktada %100 çözüm öneren firmamız sizler için 10 yıllık tecrübesiyle destek olmaya hazır! İlaçlama sonunda ilaçlamayla ilgili tüm belgeleri de tarafınıza sunuyoruz. Otel ilaçlama hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bize danışınız.

Adapazarı İlaçlama Firması, Fabrika İlaçlama

Fabrikalar üretim merkezleridir. evlerimiz kadar sık temizlik yapılmaz temizliğin az yapıldığı bu alanlar oldukça geniş olduğundan haşereler ve kemirgenler için son derece iyi koşullara sahip yaşam alanları haline gelir. Dolayısıyla fabrikaların belli standartlarda ilaçlanması gerekir. Fabrika ilaçlama küçük firmaların yapacağı çapta bir iş değildir. Bu konuda firmamızdan referans isteyebilirsiniz.

Adapazarı İlaçlama Firması, İşhanı İlaçlama

Tek bir dairenin ilaçlanması ile tüm haşerelerden kurtulamazsınız. Bunun için bütün olarak iş hanı ilaçlama yaptırmak gerekir. Buranın ilaçlanması sayesinde iş hanında bulunan tüm yerler tek tek ilaçlamaya tabi tutulur. İş hanının merdiven boşlukları, tavan arası, çatı, bodrum katlar, kömürlükler birer birer ilaçlanır. Çünkü bu hayvanlar çok çabuk ürerler ve yuvalanırlar.
Bu alanın sağlığınızı tehdit edecek bir risk taşımamaktadır fakat haşere grubu için tam bir felaket olacaktır. Üstelik ilaçlama yapılırken binayı terk etmenize de gerek kalmayacaktır. Siz diğer işlerinizle ilgilenirken profesyonel ekipler fare ve böceklerin bulundukları yerleri yuva yaptıkları yerleri bularak kesin ve etkin bir ilaçlama hizmetini size sunacaklardır.

Adapazarı İlaçlama Firması, Yurt İlaçlama

Yurtlar yüzlerce öğrencinin bir arada kalarak sosyal hayatlarını paylaştığı yerleşim alanlarıdır. Yoğun popülasyonlu bu tip alanlar böcekler için maden değerinde konaklama alanları olduğu için yurt binalarında sıkça böcek ve haşere istilaları ile karşılaşılabilir. Yemek ve çöp artıkları, besin maddeleri gibi faktörler sayesinde yurtları konak merkezi seçen böcek ve haşereler yurtta kalan öğrencilerin hem huzursuz olmalarına hem de sağlık sorunları yaşamalarına yol açabilir.  Biocon yurt ilaçlama hizmetleri, güvenilir ve insan sağlığına uygun ilaç kullanımı ile yurt içlerini istila eden böcek ve haşerelerden tamamen kurtulmayı ve öğrencilerin yaşadıkları bu alanların daha hijyenik bir ortam kazanmasını hedeflemektedir.

Yurt İlaçlamanın Önemi

Yurt, otel gibi insan popülasyonunun yüksek olduğu alanlar her yıl düzenli periyotlar ile ilaçlanmak zorundadır. Hijyen konusunda dikkatli davranılmayan yurt binalarında böcek ve haşere istilaları çok sık yaşanır. Örümcek, tahta kurusu, karınca, sinek ve sivrisinek, kurtçuk, hamam böceği gibi bu tip alanları istila eden böcek ve haşereler öğrencileri huzursuz ve tedirgin ederken bir yandan da taşıdıkları virüs ve mikroplar yüzünden öğrencilere hayati tehlike içeren hastalıkların bulaşmasına sebep olabilir. Yurt içerisindeki mobilya, yatak, depo ürünleri gıda ürünleri gibi eşya ve besin maddelerine de zarar veren böcekler yurt sahiplerine maddi anlamda ciddi hasarlar verebilir. 

Yurtlar öğrencilerin sağlık ve hijyen koşulları göz önünde bulundurularak her yıl, belirli periyotlar ile düzenli olarak ilaçlanmalıdır. İki ya da üç ayda bir yapılacak olan genel ilaçlama uygulamaları yurtların böcek ve haşere istilalarından tamamen korunmasını sağlamaktadır.

Adapazarı İlaçlama Firması, Alışveriş Merkezi İlaçlama

Alışveriş merkezleri yani avm ler genellikle şehir içlerinde veya yakınlarında bulunurlar. Avm lerde çok sayıda restaurant, wc, cafe, bulunur bu sebeple böcekler sıklıkla görülebilirler. Örneğin fareler bir mobilya mağazası yada kıyafet mağazasındaki kıyafetleri kemirerek maddi  restauranttaki ekmeği kemirerek sağlık,  bir çalışanı ısırarak manevi zararlar verebilirler. Yada elektrik kablolarını kemirerek yangın çıkmasına sebebiyet vererek çok ciddi can ve mal kaybına sebep olabilirler.

İster şehir içi ister şehir dışı olsun bu tür alanlara mutlaka fare ve böcek  ilaçlaması yaptırılmalıdır. İstanbul’un her bölgesine hizmet veren lider sosyal hizmetler den böcek ilaçlama hakkında her türlü bilgi ve teknik destek alabilirsiniz. Sizlerin sağlığı için gerekli bilgi ve donanıma sahip sağlık bakanlığı onayı almış personel, kokusuz  ilaçlama, jel ilaçlama, buharlama yöntemlerimizle her zaman hizmetinize hazırız.

Adapazarı İlaçlama Firması, Mağaza İlaçlama

Alışveriş yapmak sosyal hayatımızda önemli bir yer tutmakla beraber alışveriş dışında’da oldukça fazla zaman geçirilen alanlar haline gelmiştir.İnsanların toplu olarak kullanımında olan bu alanlar haşerelerin sıklıkla karşılaşıldığı alanlardır.Bu tür insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda kalıcı hijyeni sağlamak kolay olmamaktadır.Bu yüzden mağaza ilaçlama konusunda uzman personeller aracılığı ile doğru ekipmanlar kullanılarak uygulama yapılmaktadır. İstanbul gibi insan yoğunluğunun oldukça fazla olduğu illerde mağaza ve alışveriş merkezi ilaçlama ayrı bir önem arz etmektedir.Özellikle salgın hastalıklar ve gribal enfeksiyonların önlenebilmesi için bu alanların düzenli, olarak dezenfekte edilmesi ; haşere ve kemirgenlere karşı periyodik ilaçlama uygulamaları yapılmalıdır.

Adapazarı İlaçlama Firması, Market İlaçlama

İnsanlar günlük ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla marketleri tercih etmektedirler. Market tercihlerini yaparken birçok unsur insanları etkilemektedir. Bunlar ürünlerin fiyatı, personelin güler yüzlü ve samimi olması, ulaşımı kolaya olması, müşteri hizmetleri ve belki de en önemlisi marketin hijyenik olmasıdır. Marketin hijyenik olması sadece müşteri kazanımı için yapılması gereken bir durum olarak ele alınmamalıdır.

Marketin hijyenik olmaması birçok sağlık sorunu ortaya çıkarmaktadır. Alışveriş için gelen kişiler hijyenik olmayan bir ortamda farklı virüslere ve organizmalara maruz kalarak hastalanabilirler. Bu sebep ile marketin hijyenik olmasını sağlamak büyük önem teşkil etmektedir. Hijyenik bir ortam yaratılması için çeşitli işlemler mevcuttur. Bu işlemlerden biri de market ilaçlamadır. Bu işlem markette özellikle depolama alanlarında bulunan her türlü haşere oluşumunu engellemekte ve oluşmuş olan bir durumu yok etmek için kullanılmaktadır. Market sahipleri ne büyüklükte bir işletmenin sahibi olursa olsun bu işlemi yapmalıdır ve tedbirini almalıdır.

Adapazarı İlaçlama Firması, Fırın İlaçlama

Ekmek ve pasta gibi gıda ürünlerinin üretiminin yapıldığı fırınlar, çok sayıda çalışanı da misafir eden çalışma alanlarından bir tanesidir. Gıda ürünlerinin yer aldığı bu alanlarda temizliğin çok daha kusursuz ve çok daha dikkatli bir şekilde yapılması gerekiyor ve amatörce bir temizlik çalışması ne yazık ki sağlıklı bir ortamı sizlere sunmuyor. Profesyonel ilaçlama hizmeti sunan firmamızdan konu ile ilgili bilgi ve yardım alabilirsiniz ve dilediğiniz an taleplerinizi iletebilirsiniz. Biocon ilaçlama olarak bu konudaki tecrübelerimizi sizinle paylaşıyor ve en iyisini sunuyoruz.

Haşerelerin yoğun olarak bulunduğu ve yaşam alanı olarak kullandığı fırınlar, gıda sektörünün en önemli merkezlerinden bir tanesidir ve bu yüzden düzenli olarak ilaçlanması da şarttır. Biz bu konuda kendimize güveniyor ve en iyisini sunuyoruz. Dilediğiniz an taleplerinizi ileterek sizler de yanı gün içerisinde ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Fırın ilaçlama hizmetleri ile birlikte farklı yaşam ve çalışma alanları için de ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Bu konuda kendine güvenen ekibimiz ile birlikte sektöre damga vurmayı başarıyor ve en uygun rakamlar ile birlikte müşteri memnuniyetini de daha üst seviyelere taşıyoruz. Sorunsuz bir ilaçlama hizmeti almak isterseniz eğer aktif olarak çalışmalarına devam eden çağrı merkezi ekibimize ulaşabilir ve adres bilgileri ile birlikte randevularınızı oluşturabilirsiniz. Biocon ilaçlama hafta sonu da hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor ve hizmet sunuyor.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Nasıl Yardım Edebiliriz?