Sarıyer Covid İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firması

İstanbul Covid İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firması | +90 532 337 30 46

Covid İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firması

Korona virüs salgınından korunmak, bulaşmasını engellemek ve yaşadığımız yaşam alanlarındaki ailemizi, akrabalarımızı, arkadaşlarımızı, mesai yaptığımız tüm kişileri daha doğrusu tanıdığımız tanımadığımız tüm insanların sağlığının, mikrop açısından risk oluşturmaması için en önemli faktör Temizlik, Hijyen ve Sosyal Mesafe üçlüsünün her birinin yerine eksiksiz olarak yapılmasından, gerçekleştirilmesinden geçmektedir. Hijyen hususunda ellerimizin giysilerimizin ve çevremizin temizliğine dikkat etmemiz gerekmektedir. İstanbul covid ilaçlama ve dezenfeksiyon firması tam olarak çevre dezenfeksiyonu ile ilgilenmektedir.

Bakteri, mantar ve virüslerin hızla üremesine, bulaşıcı hastalıkların hızlı bir şekilde yayılmasına en uygun alanlardır. Binaları, iş yerlerini, evleri, okulları vb. gibi alanları süpürmek, silmek hijyen sağlamaz. Mikrop mantar ve virüsler üremeye devam eder. Dokunulan her şey milyonlarca mikrop, mantar ve virüslerle kaplıdır. Mevcut temizleme yöntemleri ile yapılan temizlemeler, bakterilerin suya antibiyotiğe ve birçok temizlik malzemesine dayanacak kadar güçlü olmaları, etil alkol gibi temizlik malzemelerinin de uçarak yol olmaları nedeniyle çok kısa süreli hijyen sağlar. Bulaşıcı hastalıkların belirtileri ortaya çıktıktan sonra tedavi etmek yerine, hastalığın oluşması, gelişmesi ve vücuda girmeden, salgın hale gelmeden engellemesi şarttır.

Biocon olarak, eğitimli elemanlarımız teknik donanımız ve kullandığımız dezenfektan kimyasallar ile bir bütün olarak, çevreye ve insanlara zararı olmadan uygulama yöntemi ile enfeksiyon hastalıklarına yol açabilecek Mikrop, bakteri ve virüslerin yok edilmesi amaçlanmaktadır. Yapılan tüm işlemler, sağlık bakanlığının yönetmeliğinde belirtmiş olduğu EK-1 “ekbir” belgesiyle raporlandırılmaktadır.

Koronavirüs (Covıd-19) Ev İlaçlama

İşinin uzmanı, alanında eğitimli personelle hizmet veren firmamızdan, temizlik ve ilaçlama üzerine her konuda hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Son teknolojik ekipmanları kullanarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz, hijyenik yaşama önem veren siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamasına yönelik. Bizde sadece temizlik hizmeti değil, koronavirüs (covid 19) ev ilaçlama desteği de alabilirsiniz.

Koronavirüs (Covıd-19) Fabrika İlaçlama

Fabrikalar üretim merkezleridir. Evlerimiz kadar sık temizlik yapılmaz temizliğin az yapıldığı bu alanlar oldukça geniş ve kalabalık olduğundan koronavirüsün temas ile yayılma ihtimali fazladır. Dolayısıyla fabrikaların belli standartlarda ilaçlanması gerekir. Fabrika ilaçlama küçük firmaların yapacağı çapta bir iş değildir. Bu konuda firmamızdan referans isteyebilirsiniz.

Koronavirüs (Covıd-19) İşyeri, Ofis İlaçlama

Ofisler ve işyerleri müşterilerimizi kabul ettiğimiz yerlerdir. Sürekli iletişim içinde bulunan ve boş kalmayan bu alanların yüzeylerinin belli aralıklarla dezenfekte gerekmektedir. İşyerlerinin temiz görünmesi ve hijyenik olması son derece önemlidir. Herhangi bir vaka durumunda veya önlem amaçlı koronavirüs işyeri ve ofislerinize ilaçlama yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Powered by WhatsApp Chat

× Nasıl Yardım Edebiliriz?