Modern hayatın bizlere kattığı yeniliklerden olan alışveriş merkezleri, giyim, gıda, sinema, restoran ve kafeler gibi birçok alanda hizmet vermekte olan mağazaya tek bir noktada ulaşma imkânı sağlamaktadır. Bizlere birçok alternatif seçeneği bir arada sunmakta olan bu alışveriş merkezleri önlem alınmadığı takdirde haşere ve böcekler içinde oldukça büyük bir barınma ve beslenme imkânı sunmaktadır. Birçok gıda ve hazır yemek hizmeti sunmakta olan bu merkezlerde oluşacak bir haşere ve böcek sorunu toplumun sağlığını oldukça çok etkilemektedir.

Alışveriş merkezleri mağaza depoları, kat boşlukları, havalandırma, su, elektrik ve ısınma tesisatları gibi birçok göz önünde olmayan sıcak, nemli ve korunaklı bölge ile bu sevimsiz canlıların yuvalanıp çoğalmaları için imkânlar sağlamaktadır. Toplum sağlığını olumsuz etkilememek ve güvenilir bir hizmet sunmak için alışveriş merkezleri haşere ve böcekler için birçok önlem alması ve ilaçlama yaptırmaları gerekmektedir. Yaşa alanlarımızda aldığımız önlemlerden daha kapsamlı olmakta olan bu önlemler halk sağlığı için oldukça büyük öneme sahiptir. Yapılması gereken rutin ilaçlama işlemleri alışveriş merkezlerinde haşere ve böcek sorunlarının oluşmaması ve oluşmuş sorunların giderilmesinde büyük rol oynamaktadır.

Tüm alışveriş merkezlerinde oluşabilecek haşere ve böcek sorunları için yapılacak ilaçlama ve önlem işlemlerinde bu alanda uzman personelimiz ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile şirketimiz bünyesinde sizlere hizmetler sunmaktayız. Haşere ve böcek ilaçlama şirketimiz alanında kazanmış olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde sizlere en uygun fiyatlara, hızlı ve garantili çözümler sunmakta, ilaçlama işlemlerinden yüzde yüz verimlilik alınma garantisi vermektedir. İlaçlama işlemlerinde kullandığımız ürünlerin tamamı sağlık bakanlığı onaylı olup, çevreye zarar vermeyen ve insan sağlığını etkilemeyen ürünler olmaktadırlar. Doğru zamanda uzman personelimiz tarafından yapılacak ilaçlama işlemleri ile alışveriş merkezleriniz tüm haşere, böcek ve kemirgen sorunlarından kurtulmuş ve güvene alınmış olacaktır.