Askeriye gibi yerlerde çimen, toprak bulunur. Buralar haşere canlıların yaşam alanlarıdır. İnsan vücudundan aldıkları kan ve besinlerle beslenirler. Haşereler doğal olarak direk yatakhane, yemekhane, depo, kiler, çeşitli erzak konulan yerler, fiziksel eğitim alanlarına, materyallere sızarlar. Askeriyede birçok insan bulunur ve bunlar ayda bir değişir. Bu göz önüne alınarak her gelen hastalık kapar ve bunu gitti yerlere de bulaştırır. Haşereler askerlik gibi yerde kemirgen haşere, uçan haşere, sürüngen haşere olarak farklılık gösterir. Askerlik binasının tüm her yerini ve çevresini askeriye ilaçlama hizmeti alarak kesin çözümler ile herkes daha rahat edebilir. Profesyonel alanda hizmet veren ekibimiz farklı tür uygulamalar ile her haşere canlısının üstesinde gelmektedir.

Binlerce askerin bir arada yaşadığı askeri birlikler, toplu yaşamanın beraberinde getirdiği parazit, haşere ve kemirgen sorunları ile karşı karşıyadır. Özellikle yemekhane, kantin ve yatakhanelerde, düzenli olarak profesyonel bir haşere kontrol ve ilaçlama hizmeti alınması gerekir.

Bizi 7/24 arayabilir, Askeri birlik ilaçlama konusunda bilgi ve destek alabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 servisimiz bulunmaktadır.