Beşiktaş Ofis İlaçlama

Beşiktaş işyeri ilaçlama

Biocon ilaçlama olarak son günlerde yaygın olan virüslere karşı ofis, ev, bina, abartman, bahçe, alışveriş merkezi, hastane, okul, konferans salonu, pastane, fırın, market, iş hanı, mağaza, fabrika, yurt, gıda tesisi, nakil araç, askeri alan, konut, bahçe, otel gibi alanlarınızı hem virüslere ve corona virüse karşı hemde haşere, böcek, fare, kene, pireye karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Biocon İlaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmetleri  0 532 337 30 46

Beşiktaş işhanı ilaçlama

Firmamızın idari kadrosu 2000 yılından beri ilaçlama sektöründe faaliyet göstermekte olup, kalite ve standardı ile sizlere en iyi hizmeti vermekten guruu duymaktadır. Bilgi birikimi ve deneyimi ile kaliteden ödün vermeyen şirketimiz araştırma ve eğitime verdiği önem ile konusunda uzman, sektöründe lider konuma gelmiştir.

BioCon olarak ilaçlama sektöründe müşterilerinin sorunlarına çözme gayreti içerisinde bulunmak, sizlerden gelecek olan her türlü talebi karşılamak şirketimizin ana gayesidir.

Hem haşerelerle hem kamirgenlerle mücadele etmek uzmanlık gerektirir. Etkili mücadele ile halk sağlığında tecrübeli, böcek bilimi konusunda uzman, ilaçlama konusunda da bilinçli olmak gerekir. bu da profesyonelliği içerir. BioCon olarak kullandığımız insektisit ve rodensitler Sağlık Bakanlığı ve  Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır. Amacımız halk sağlığını koruyarak ve ekolojik dengeyi bozmadan en iyi hizmeti, en ekonomik biçimde sunmaktır.

Beşiktaş avm ilaçlama

Doğru ilaç, doğru uygulama ve hizmetteki süreklilik haşere mücadelesinin temelidir. BioCon olarak biz, doğru ilaç ve doğru uygulama işini akademik danışmanımız tarafından eğitilmiş uzman ekibimizle birlikte çok iyi yaptığımıza inanıyoruz.

Haşere kontrol endüstrisinde, teknik uzmanımız, eğitimli ve deneyimli servis teknisyenlerimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve her türlü işletmeler için oluşturmuş olduğumuz entegre haşere kontrol programları ile etkin, ekonomik, çevreye daha az zararlı ve uzun vadeli sonuçlar elde edilecek bir haşere kontrolü sağlamaktayız.

Uygulamalarımızda T.C. Sağlık Bakanlığı ile Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ile tarafından kentsel haşere kontrolünde kullanımına izin verilen, kesin etkili, normal kullanımda akut tehlike oluşturmayan insektisit ve rodensitisitler kullanılır.

BioCon Haşere Kontrol Hizmetleri gerek uygulayıcı gerekse uygulama yapılan yerde bulunanların güvenliğini göz önünde bulundurarak, incektisit ve rodentisit kullanım kılavuzlarındaki yazılı şartlara, yasa ve yönetmeliklerine kesinlikle bağlı kalır.

Haşerenin biyolojisi, yaşayışı ve alışkanlıkları gibi bilimsel temellere dayalı haşere kontrol yöntemlerimizde kullandığımız tüm pestisit ve ekipmanlar ABD Çevre Koruma Dairesi (EPA)tarafından da onaylanmıştır.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Nasıl Yardım Edebiliriz?